top of page
İngilizce Sınıfını Kaydetme

İŞ İNGİLİZCESİ

İŞ İNGİLİZCESİ İLE DÜNYA'YA AÇILIN

Yeni Dünya

Joker English, beklentilerinizin sizin için öneminin farkındadır!
Kurumsal İngilizce eğitimi ihtiyaçlarınızı sizin belirleyeceğiniz
zaman dilimlerinde en etkili şekilde karşılamayı amaçlayan
size özel çözümlerle hemen tanışın.

İş dünyası profesyonellerinin uluslararası iş platformlarında, özellikle toplantı yönetimi, telefon görüşmeleri, sunumlar, mülakat yazışmaları, telekonferanslar ve müzakerelerde kullandıkları İş İngilizcesini, güncel iş deyimleri ve iş dünyasında kullanılan kelime ve kalıpları ustaca kullanarak
iletişimlerini zenginleştirmeyi hedefleyen eğitim programıdır.

Joker English, beklentilerinizin sizin için öneminin farkındadır!
Kurumsal İngilizce eğitimi ihtiyaçlarınızı sizin belirleyeceğiniz zaman dilimlerinde en etkili şekilde karşılamayı amaçlayan
size özel çözümlerle hemen tanışın.

İş dünyası profesyonellerinin uluslararası iş platformlarında, özellikle toplantı yönetimi, telefon görüşmeleri, sunumlar, mülakat yazışmaları, telekonferanslar ve müzakerelerde kullandıkları İş İngilizcesini, güncel iş deyimleri ve iş dünyasında kullanılan kelime ve kalıpları ustaca kullanarak iletişimlerini zenginleştirmeyi hedefleyen eğitim programıdır.

Genel iş İngilizcesi eğitim programlarımıza tüm kurları satın alan kursiyerlerimiz ücretsiz olarak katılabilmektedir. Sadece genel iş İngilizcesi eğitimi almak isteyen birey ya da kurumlara iş İngilizcesi eğitimlerinden faydalanmaları için özel sınıflar açabiliyoruz ya da mevcut sınıflarımızda ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda iş İngilizcesi eğitimlerimize katılabilmelerine imkan sağlayabiliyoruz.

İş İngilizcesi eğitim programı, iş dünyasında çalışan iş insanlarının genel İngilizcelerini iş dünyasında kullanılan deyimler, ileri dereceye uygun kelimeler ve ifadelerle profesyonel İngilizceyi ustaca konuşmalarını sağlamak ve özgüvenle iletişim kurmaktır.

Ortak çalışma alanı

JOKER İş İngilizcesi,
iş yaşamında "Genel İngilizce’ den" ve "Günlük Konuşma
Dilinden" farklı olarak daha çok şirket dilini hedeflemektedir.

İngilizce dil becerilerinizi geliştirebilmek için alabileceğiniz farklı türlerde genel İngilizce kursları vardır. Yeni bir dili öğrenmek ve konuşmak, sadece kelime ve dil bilgisi kalıplarından ibaret değildir. Özellikle ingilizce’de farklı kelimeler farklı bağlamlarda farklı şekillerde kullanıldığında farklı anlamlar içerebilmektedir.


Bunu bir örnekle anlatmak gerekirse herkes iş yerinde patronuyla evdeki dedesiyle konuştuğu gibi konuşmaz. Bu yüzden arkadaşınıza attığınız bir whatsapp mesajı ile iş hayatında yazıştığınız birine rapor gönderirken aynı kelimeleri kullanmazsınız.

İş İngilizcesi, iş dünyasında kullanılan kelime ve kalıplara ve işyerlerinde ihtiyaç duyulan iletişim becerilerine odaklanır.

İş İngilizcesi Kursları
İş yaşamında ihtiyaç duyacağınız İngilizce konuşma becerilerini hızla kazanabilmeniz için iş dünyasına yönelik İngilizce konuşma eğitimleri verme konusunda deneyimli ve uzman kadromuzla telefon görüşmelerinizi ve toplantılardaki konuşmalarınızı zorlanmadan yapabileceğiniz
yazışmalarınızda doğru cümle kalıplarını kullanarak kendinizi daha doğru ifade edebileceğiniz Joker English de katılacağınız iş İngilizcesi eğitimimizde ana dili İngilizce olan konusunda uzman eğitmenlerimizle pratik 
yaparak beklentilerinizin ötesinde bir öğrenim ve gelişim
deneyimi kazanırsınız.


İş İngilizcesi kurslarımıza grup derslerine katılabileceğiniz gibi bire bir özel ders seçeneklerimizden de faydalanarak eğitim
takviminizi kendi iş akışınıza göre size özel olarak planlayabilirsiniz. İş İngilizcesi eğitim programlarımız şubelerimizde yüz yüze
sınıf içinde ve online olarak gerçekleşmektedir.

İş Arkadaşları

İş İngilizcesi Neden Önemli?

İş İngilizcesi öğrenmek size, iş dünyasında kullanacağınız kelimeleri ve kalıpları  öğretirken, kurumsal dilde konuşmayı öğrenmenin yanı sıra, iş yerlerinde ve çalışma ortamlarında yaptığınız işlerle ilgili görevleri nasıl yapacağınızı da öğrenirsiniz.

Bunlar arasında iş yazımı ve raporları, sunumların nasıl yapılacağı, toplantıları nasıl yöneteceğiniz ve iş toplantılarında nasıl görüş bildirileceği ve iş yazışmalarını hangi formatta hangi içeriklerle yazacağınız yer almaktadır.

 

Joker English de İş İngilizcesi öğrenirken mektup ve e-posta yazmak, farklı  pozisyonlarda iş başvuruları yapmak ve toplantı yönetmek, sunum yapmak gibi başlıklarda yaptığımız role-play çalışmalarıyla sizleri kurumsal, ofis ortamında deneyim yaşatarak uygulamalı olarak öğretiriz

İŞ İNGİLİZCESİ WORKSHOP PROGRAMLARI

İş dünyası çalışanlarının katılabileceği iş İngilizcesi workshop
programlarımızda bildiklerinizi gözden geçirmek ve unuttuklarınızı hatırlamak için sadece 2 gün ayırmanız yeterli.


İş İngilizcesi Workshop programlarımız cumartesi ve Pazar
günleri yoğunlaştırılmış olarak toplam 12 saat olarak
uygulanır. 


2 tam günlük Business Workshop programı 4 modülden
oluşmaktadır ve grubun ortalama ihtiyacı göz önüne alınarak
konu başlıkları grubun talebine göre işlenir.

KONU BAŞLIKLARI

Language for meetings
Emailing
Networking
Telephoning

Job titles and respnsibilities
Describing your company and your product

İŞ İNGİLİZCESİ ÖZEL DERS PROGRAMLARI

İş İngilizcesi kurs programlarımızda özel ders seçeneğinde genel İngilizce eğitimlerinden farklı olarak kişisel spesifik ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak iş dünyasındaki ihtiyaçlarınıza yönelik olarak size özel hazırlayacağımız eğitim programımızda nokta atışı yaparak sizin tam olarak neye ihtiyacınız varsa O alanda çözümler sunabiliyoruz.


İş İngilizcesi Özel ders programlarımızda eğitim takvimini oluştururken sizin tercih ettiğiniz gün ve saatlerde istediğiniz şubemizde yüz yüze ya da sizin belirleyeceğiniz lokasyonlarda evde yada işyerinizde yada uzaktan online olarak uygulanmaktadır.

İş İngilizcesi Kurumsal Eğitim Seçenekleri: İş Dünyası çalışanlarına özel yapılan iş İngilizcesi eğitimlerimizi kurumların ihtiyaçlarına göre ve sektörel ihtiyaçlarına yönelik eğitimleri ana dili İngilizce olan uzman eğitmenlerimizle kuruma özel eğitim çözümleri sunarak

İş dünyasındaki kurumlara özgü hazırlanan iş İngilizcesi eğitimlerimiz kurum çalışanlarının pozisyonları göz önüne alınarak iş yaşamlarında gereksinim duydukları İngilizce konuşma yazma dinleme ve okuma becerilerini pratik yaparak elde etmelerini sağlayacak şekilde İş İngilizcesi eğitimlerimizi kuruma özgü planlarken Joker English eğitim sınıflarında yapabileceğimiz gibi şirket merkezinde yüz yüze yada zaman kaybını göz önüne alarak kurumunuza özel online olarak planlayabiliriz.

 

İş Dünyasına yönelik iş İngilizcesi eğitimlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için kurumsal hattımızdan müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

KAZANIMLAR

İş İngilizcesi kalıplarını, kısaltmalarını ve deyimlerini öğrenme

Telefonla etkin konuşma tekniklerini öğrenme

Müzakere ve iş toplantısı tekniklerini öğrenme

İş sözleşmelerini İngilizce olarak hazırlayabilecek,
hazırlanan sözleşmelerin değerlendirmelerini
yapabilme

İş hayatında daha avantajlı duruma geçme ve yeni fırsatlar yakalama

Uluslararası iş etiği kurallarına uygun olarak nasıl
konuşulması gerektiğini bilme

Uluslararası iş etiği kurallarına uygun olarak nasıl
konuşulması gerektiğini bilme

CV hazırlamanın yanında ön yazı ve biyografi oluşturma tekniklerine hâkim olma

Müşteri ilişkilerinin İngilizce terimlerle nasıl olması
gerektiğini öğrenme  

Resmi yazışma diline hâkim şekilde yazışma tekniklerini kavrama

Ortak çalışma alanı

İş İngilizcesi eğitim programlarına katılabilmeniz için en
az yeterli derecede
‘’Pre-intermediate’’ düzeyde genel
İngilizce konuşabiliyor olmanız gerekmektedir.

EĞİTİM BAŞLIKLARI

Telephone skills

Writing letters, emails and reports

Interviewing and discussing candidates

Presentation skills

Making small talk and socialising

Developing business relationships

Negotiating

Cross cultural diversity & etiquette: do’s and don’t’s

Meetings

Job Titles and Personal Information

HIZLICA KONUŞMAYA BAŞLAMAK İÇİN 
HEMEN FORMU DOLDUR!

Formu Doldur | Sizi Arayalım | Seviye Belirleme | İngilizce Zamanı

Sizinle en kısa sürede iletişime geçilecektir.

Teşekkür ederiz!

bottom of page